דירות בבודפשט להשקעה ו- דירות להשכרה בבודפשט כנכס מניב 

הנדל"ן האירופאי הפך בשנים האחרונות להשקעה מבוקשת במיוחד. משקיעים רבים זיהו את הפוטנציאל ברכישת דירות בבודפשט והשכרתן למי שרוצה לגור בלב העיר הנהדרת הזו, שרק הולכת ומתפתחת עם השנים. כמו כן, עבור סטודנטים רבים דירות להשכרה בבודפשט מבוקשות מאוד, כיוון שאלו מבקשים להתגורר בקרבת מוסדות הלימוד ומרכזי החיים התוססים.

עמוד הבית 4
עמוד הבית 3
עמוד הבית2
עמוד הבית1

התמונות הינן של נכס דומה אשר עבר השבחה ע"י החברה

Klauzal 29 - Budapest

לאור עליית המחירים בבודפשט בשנים האחרונות, אנו עדים לירידה משמעותית בהיצע הדירות לרכישה בתוך הרינג ברובע 7 ולעלייה דרמטית במחירי נכסים שמוצעים למכירה באזור זה. לשמחתנו, הצלחנו למצוא דירת 31 מ"ר בקומה השנייה בבניין מקסים, ברחוב Klauzal שנמצא בלב ליבו של האיזור המרכזי ובמחיר מציאה. הדירה תעבור השבחה מלאה של החברה ותאובזר בסטדנרט הגבוה שאנו מציבים על מנת להתאימה להשכרה לסטודנטים או תיירים. מיקומה המרכזי בסמוך לעשרות פאבים, מועדונים, תיאטראות ותחבורה ציבורית, בצירוף ההיצע הנמוך הופכים אותה למבוקשת במיוחד הן ע"ישוכרים והן ע"י משקיעים.

Nefelejcs 27-29.PNG

עלות עסקה כוללת

423,015

תשואה שנתית משוערת 5.9%

רכישת נכסים במרכז אירופה יכולה להיות הזדמנות כלכלית מעניינת לישראלים 

ישראלים רבים מבקשים לשים את חסכונותיהם בהשקעה עם רמת סיכון לא גבוהה במיוחד מצד אחד, ומצד שני עם אפשרות טובה לשמירת ערך כספם ולרווחים. השקעה בנכס מניב במרכז אירופה בהחלט יכולה להיות אפיק השקעה מעניין. נדל"ן אירופאי באזורים אטרקטיביים, יכול לשמש כמקור הכנסה קבוע במשך שנים עבור בעליו וזאת לאחר השקעה ראשונית של סכום כסף נמוך יחסית. בהשוואה לרכישה של נדל"ן בערי בירה אחרות באירופה או בישראל, בבודפשט עדיין ניתן למצוא הזדמנויות. קנייה של דירות להשקעה באירופה ובעיקר דירות בבודפשט שבהונגריה, יכולה לייצר עבור הרוכשים מקור הכנסה יציב ואף רווחי.

9
99
999
9999

Dembinzky 9 - Budapest

דירת חדר 26 מ"ר עם גלרייה וג'קוזי, במצב טוב, מרוהטת ומפנקת, במיקום מצויין ומוכנה להשכרה מידיית. הדירה ממוקמת במרכז בודפשט ברובע 7, אחד האזורים הצומחים והמתפתחים ובו נמצא פארק Városliget, פארק ענק ומדהים שבו מתבצעת תכנית שיקום וחידוש ענקית בימים אלו, הכוללת שימור הטבע, שיקום מבנים וקיום מגוון פעילויות תרבות ופסטיבלים. בנוסף, הדירה ממוקמת במרחק שני רחובות משכונת הדיפלומטים, 200 מטרים מהאוניברסיטה לוטרינריה, ונהנית מנגישות טובה מאד לתחבורה ציבורית.

9 סט.PNG

עלות עסקה כוללת

340,186

תשואה שנתית משוערת 6.1%

מדוע דירות להשכרה בבודפשט הפכו למבוקשות כל כך? 

בודפשט בירת הונגריה מהווה מרכז תיירותי ותרבותי חשוב ואנשים מכל רחבי העולם מגיעים אליה מדי שנה, על מנת ליהנות מכל מה שיש לה להציע: הנופים, התרבות, האדריכלות והאופי האירופאי המובהק. בזכות שלל האוניברסיטאות הקיימות בעיר, מרכז בודפשט מהווה גם אבן שואבת לסטודנטים מכל העולם. רכישת נדל"ן בבודפשט עשויה להתגלות כהחלטה חכמה בהיבט הכלכלי, כיוון שבימינו -היצע הדירות הפנויות בעיר הגדולה הזו אינו תואם את הביקוש הרב עבור דירות להשכרה בבודפשט שרק הולך וגדל עם הזמן, כאשר הדירות הללו מבוקשות הן על ידי תיירים, הן על ידי סטודנטים המגיעים ללמוד באוניברסיטאות ההונגריות והן על ידי מקומיים המבקשים להתגורר בבירה ההונגרית אשר מהווה מוקד משיכה לכל כך הרבה אנשים.

bbbb
bb
b
bbb

Vörösmarty 3b - Budapest

דירת 47 מ"ר, ברחוב Vörösmarty המרכזי, בבניין הונגרי מקסים ובלב ליבה של בודפשט. לשמחתנו היינו הראשונים לראות את הנכס והצלחנו לסגור את העסקה במחיר מדהים שמגלם הנחה של 20-25 אחוזים ממחירי השוק הנוכחיים כיום למ"ר וזאת בעקבות החלטת הבעלים של הנכס לעבור לגור בהולנד. בדירה שני חדרי שינה קטנים, סלון, מטבח, חצר פרטית קטנה ומערכת חימום חדשה הכוללת חימום חשמלי בכל החדרים, הדירה משופצת, מרוהטת ומושלמת למגורי שותפים או זוג
שמעוניין לחיות בנוחות.

גגג.PNG

עלות עסקה כוללת

465,706

תשואה שנתית משוערת 6.0%

למה תיירים אוהבים לשכור דירות בבודפשט ומתי בעיקר? 

כתיירים המגיעים לבקר בהונגריה, שכירת דירות בבודפשט היא עניין שכיח המאפשר שהייה בעיר הבירה בתנאים אופטימליים של בית, במקום תחושת הזרות הקיימת בבתי מלון ובמחירים זולים באופן יחסי לבתי מלון או בתי הארחה תיירותיים "רגילים". התיירים הבוחרים ללון בעיר הבירה, אינם פוסחים על אף אחד ממוקדי המשיכה המפורסמים בעיר, כמו שיט על נהר הדנובה, סיור בעיירות העתיקות ועל הגשרים הייחודיים. תקופת האביב נחשבת לפופולרית במיוחד בתיירות ההונגרית, זאת כיוון שבעונה זו מתקיים פסטיבל בבודפשט אשר במסגרתו מתקיימים אירועים לציון חגיגות האביב במשך שבועיים תמימים.

444
1
44444
A
Capture

Damjanich 44 - Budapest

עסקה השבחה נדירה המהווה הזדמנות מיוחדת במחיר לא פחות ממדהים. נכס של 72 מ"ר ובה מרפסת הפונה לגינה ירוקה, מושלמת לחלוקה לשתי יחידות עצמאיות לחלוטין ומרווחות. מחיר הנכס נמוך בהרבה ממחיר נכנסים דומים באיזור, וזאת בעקבות פטירת הבעלים ורצון היורשים לממש את הנכס בהקדם האפשרי. הדירה ממוקמת במרכז בודפשט ברובע 7, במיקום מצויין - נמצאת בפאתי שכונת הדיפלומטים היוקרתית, בקרבת האוניבריסטה לוטרינריה וצמוד לפארק Városliget, פארק רחב ידיים שעובר בימים אלו תכנית שיקום, הכולל שימור טבע, שימור מבנים וקיום מגוון פעילויות תרבות ופסטיבלים. 

44.PNG

עלות עסקה כוללת

722,862

תשואה שנתית משוערת 6.3%